O nas:

Jesteśmy polską firmą powstałą w 2006 roku, lecz nasze doświadczenie w tej dziedzinie jest znacznie dłuższe. Nasza firma kontynuuje tradycję rodzinną firmy, która od 1975 roku wytwarza budki lęgowe, karmniki dla ptaków i inne produkty przeznaczone dla różnego rodzaju zwierząt. Dzięki temu mamy duże doświadczenie i wiedzę w tej dziedzinie, którą staramy się cały czas poszerzać.

Nasze produkty cechują się dobrą jakością oraz są zgodne z wymaganiami dla nadleśnictw oraz z propozycjami autorytetów z ornitologii i zoologii. Stale staramy się poszerzać naszą ofertę oraz wiedzę o ptakach i zwierzętach oraz ich potrzebach.

Ceny podane na stronie internetowej są cenami detalicznymi. Dla Sklepów Zoologicznych, Nadleśnictw, Parków Narodowych, Gospodarstw Pomocniczych, Instytucji Państwowych oraz Przedsiębiorstw Budowlanych ceny są negocjowane, w zależności od wielkości zamówienia. Do cen należy doliczyć koszt transportu, który jest ustalany indywidualnie - w zależności od wagi i wielkości danego zamówienia.

Dane firmy:

Właściciel: Zbigniew Pańkowski
Dom i Ogród Ewa Pańkowska
Ofiar Stutthofu 46
72-010 Police


Tel. kom. 504 568 781
e-mail: ewadomiogrod@o2.pl

Klienci detaliczni:

Termin realizacji i koszt wysyłki:

Termin realizacji zamówienia wynosi od 3-21 dni roboczych (bez sobót, niedziel i dni świątecznych).

Koszt wysyłki zależny jest od wielkości zamówienia (wagi i gabarytu) oraz formy płatności.

Reklamacje (Klienci detaliczni):

W przypadku niezgodności przedmiotu z opisem możliwa jest reklamacja. Kupujący odsyła towar na swój koszt wraz z opisem reklamacji.
Po rozpatrzeniu i uwzględnieniu reklamacji zwracamy wszystkie poniesione koszty (koszt towaru + koszty obu przesyłek) lub wysyłamy sprawny towar.
Jeżeli reklamacja nie zostanie uwzględniona, towar jest zwracany do Kupującego na jego koszt.

Zwrot towaru (Klienci detaliczni):

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie (e-mail'em) w ciągu 10 dni od daty otrzymania towaru. Koszt zwrotu towaru (koszt przesyłki) pokrywa Kupujący.
Kupujący jest zobowiązany do odesłania towaru w ciągu 14 dni w stanie niezmienionym wraz z rachunkiem.

© 2007-2016 by 1408  |   Mapa strony